Informacja o studiach

Tu dowiesz się jak zorganizowane są nasze studia i dlaczego warto się nimi zainteresować.

Program studiów

Tu dowiesz się jakie przedmioty znajdują się w programie studiów. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z nimi.

Nasi wykładowcy

Tu poznasz naszych ekspertów, trenerów i wykładowców z którymi spotkasz się w trakcie studiowania.

Rekrutacja

Tu dokładnie dowiesz się jak przebiega proces zapisu na studia podyplomowe. Pamiętaj liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt

Czyli jak najlepiej i najszybciej się z nami skontaktować. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące studiów. Zapraszamy !!!

Zapisy na VI edycję Jesień 2014 rozpoczęły się.
Zapraszamy!

Witam serdecznie na stronie głównej Studiów Podyplomowych Bazy Danych i Analiza Danych w Biznesie. Studia prowadzone są na Politechnice Warszawskiej, Wydział Elektryczny, Instytut Sterowania i Elektroniki Przemysłowej. Studium adresowane jest do osób kierujących projektami IT, projektantów baz danych, programistów baz danych, kierowników działów informatycznych, analityków biznesowych, projektantów oraz pozostałych uczestników zespołów projektowych IT. W czasie studiów studenci poznają różne metodyki projektowania baz danych, narzędzia wspomagające prace projektowe, bezpieczeństwo projektów informatycznych, różne systemy zarządzania bazami danych, sposób projektowania aplikacji dostępowych do systemów bazodanowych, zagadnienia projektowania hurtowni danych, modelowania procesów biznesowych, data i web mining. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych projektantów baz danych i projektantów rozwiązań analitycznych. Dewiza jaka przyświeca naszym studiom: “Minimum teorii maksimum praktyki”